Mezi muži středního věku jak se kůži?

Mezi muži středního věku jak se kůži?

Muž kůže je obecně drsná plocha přilnavost nečistot často ucpání pórů, což vede k vlasových folikulů mazových žláz a onemocnění, zejména lidé ve středním věku, vzhledem k poklesu fyziologických funkcí, je náchylný k vrásky, laxnosti, otoky a jiné jevy. Proto péče o mužskou pleť věda je velmi důležité.

Všimněte si, že tvář muži by měli věnovat zvláštní pozornost umýt, pokud je kůže suchá, se studenou vodou a teplou vodou střídavým tvář, stimulují krevní oběh místní kůže a zvýšit pružnost pleti obličeje. Mastná pleť dobrý nápad, umyjte si obličej s ručníkem a tepla 3 až 5 minut, poté omyjte mýdlem, vypraného masáž na chvíli, podpora místní oběhu kůže krve, ke zlepšení jeho stavu výživy, příznivé mazu vypouštění tak, aby obličej hladký. hladký, snížení vrásek a relaxační jevy. Muži normální kůže, studené, teplé vody praní může být.

Vyvážená strava mužů středního věku je energie z nejproduktivnějších, oni jsou často bojovníci diet sekce, zejména musel jíst sladké, SIM, koření, kyselina a other dráždivé potraviny, nebo kouření, alkohol a jiné zlozvyky, a nemilují jíst ovoce a zeleninu, tělo vliv na zdraví acidobazické nerovnováhy. Proto, abychom měli zdravé kůže musí být vyvážená strava, jíst více zeleniny, ovoce, fazole, mléčné výrobky a další výživné potraviny, tabák a alkohol, adekvátní příjem bílkovin a vitaminů, stopových prvků.

Ujistěte se, že spánek více než středního věku záležitostí, a někteří často pracovat dlouho do půlnoci, nedostatek spánku, což vede k vyzáblou, šedá, černá očnice, kruhy pod očima ukázal, rodí se více vrásek. Středního věku, aby byla zaručena kvalita spánku, dostatek spánku osm hodin denně. By však doba spánku neměly být příliš dlouhé.

Zachování optimismus, často smutný, strach, podrážděnost lidí, může způsobit zranění z fyziologie těla, takže mějte, že optimismus je kůže více fit.

Dodržujte holení vousů se snadno připevní na prach, bakterie, často se holit může udržet pokožku čistou a pomůže zachovat své mládí vzhled. Po holení kůži hrubý a nesmí vidět malou ránu, pak je třeba použít med výživové doplňky pro muže po holení, jeho speciální složky, které zklidňují pokožku obličeje póry přirozeně zmenší.

Zvláštní péče věnovat pozornost ochraně kůže, především o v terénu nebo horkých mužů, a pracovat na sobě dobrý klobouk, vítr štít, ochranné brýle a další ochranné pomůcky, vhodné dát nějakou kožní ochranný prostředek, aby se zabránilo nadměrnému ultrafialové záření a prachu infekce.

Řádnou údržbu muži by měli používat produkty Pánská kosmetika vyvinuté pro mužské pleti typu. Vítr a slunce, aby hrubou kůži, omyjte obličej, malované někteří muži krém, uklidňující med pomáhat hladkou kůži.

廣告

一個回應

 1. Jak k tomu dobrý oční linky?

  Linie řas, aby se zkrášlit a důraz na oko, ale i dovednosti linie řas, zdobené změnit tvar oka. Lash můžete upravit oční kontury a dvě mezery mohou zlepšit oči ducha, takže oči černé a bílé naopak je silná. Například, stejná délka vložky, je-li střed vložky silnější malovat, můžete způsobit oči zkrátit délku, velké oči pocit; Pokud Yanshao na liniové rozšíření může způsobit oko úzkém slova smyslu. To je velké oko obrazy, velké oči a nakreslete malý trik. Lash může také vyjádřit temperament lidí, například, zaměření fólie na spodní straně, který je nižší než tužka na oči větší než výše uvedené umístění oka se snižuje, je živý, tužka na oči se zaměřují na vrcholu, oko trochu zvýšená, stane se zralý.

  Lash čára je tužka na oči. Tužka na oči, jsou tam dva: jeden je měkká, jedna je těžké. Tvrdě a rychle s barevným oční linky je snadné pochopit, zvolte měkké jádro vodotěsné tužka na oči tip ztenčení, jemný řez, podél kořínků řas malovaných hrubý oční linky na spodní fólii je trochu hubený. Tužka na oči malované zdát měkké a přirozené, vhodné pro život make-up. Měkkou tužkou nebo tekuté oční linky, nepromokavá vložka do konce roku oka vnitřní oko malovaný, když maloval ručně stabilní, napište nad oční kontury, oční linky čerpat jasné poutavý, vhodný pro těžké make-up.

  Začátečník linie řas, nejprve se setkal s problémem se třese ruka je snadné psát, což vede k nerovnoměrnému tloušťky, zvlněné, méně než terénní účinek. Aby se zabránilo třesoucíma se rukama, může být napsán v malíčku na horní části lícní kosti, nebo lokte na ploše, nebo vaše lokty přiléhají ke stěně, napište ruku pevně na obličej se nepohybují na linie řas tak, aby ruka pohyb nahoru a dolů na zrcadlo.

  Tužka na oči malovat to dobře, nemůžeme jen otevřít oči zavřete oči, závisí na tom, zda přirozené. To je nezbytné pro samovyšetření.Kontrola je: ruční zrcátko na hrudi, zrcadlo, oči hledají dolů, tváří se nepohybuje, si můžete prohlédnout své vlastní víčka dbejte na parník tloušťky je vhodné zajistit, aby účinek vložky.

  別等油鍋冒煙才下菜

   一般烹調者在燒菜時習慣視鍋中油冒煙時才下入原料,認為這樣炒出來的菜才會香,其實這樣做有很多害處。食用油燒至冒煙,溫度達兩百攝氏度,在這種溫度下,不僅油脂中所含的脂溶性維生素遭到破壞,而且當食品與高溫油接觸時,食品中的各種維生素,特別是維生素C也大量損失。食油在高溫中會產生一種「丙烯醛」的氣體,它對鼻、眼黏膜有強烈的刺激作用,使人流淚甚至造成頭暈、噁心、厭食等不良反應。

  http://www.wretch.cc/blog/nessorg

迴響已關閉。

%d 位部落客按了讚: