Jak používat řasenku?

 1. CD 水律動保濕凝露美容品
 2. CD 水洗式泡沫潔顏乳美容品
 3. CD 水洗式潔顏凝膠美容品
 4. CD 特效除皺晚霜美容品
 5. 嬌蘭 純淨泡沫潔面乳美容品
 6. 雅頓 臉部時空膠囊禮盒
 7. 雅斯蘭黛 光妍潤澤霜美容品
 8. GIV二階段瞬間緊膚美容品
 9. CD 清膚卸粧乳美容品
 10. CD 淨膚面膜美容品

Jak používat řasenku?

Pár okouzlujících křišťálové oči, dlouhé řasy z fólie na huňatým písně Alice, můžete zvýšit krásu obličeje. Proto péče a péče o řasy je velmi důležité. Tempo růstu řas je velmi pomalé a délka také do určité míry, ale jeho thick závisí na výši vašich vlastních vlasových folikulů a, pokud vaše vlasové folikuly jsou přirozeně málo, neexistuje způsob, jak se stát silný. Dámy často používají lehké a snadno ovladatelné růstu řasenku, aby se původní tmavou barvu, černé krátké řídké řasy objeví štíhlý.

Řasenka je modifikace a zkrášlování řas, a zvýšit barvu výrobků krém krásy. Běžně se používá barva černá, hnědá, modrá, transparentní barva. V současné době je na trhu je hlavní emulze typu řasenky, mohou zvýšit účinek prodlužování řas silnou černou krásu a pokřivený, můžete kompenzovat kratší řasy, tenké, lehké.

Tato řasenka výběru dávat pozor na následující aspekty: řasenka na oči by měly být bezpečné, nedráždivý, jako náhodně padající do očí, ne brnění, řasenka by měl být mírný lesk po použití tak, aby řasy hluboká barva, lesk, lepší kosmetické výsledky, jednotné jemné pasty, silná střední snadnější čištění, jednotné přilnavost, použití řasy nezatvrzujte, ne aglomerace, řasenky suché nepřilnavé víčka. nebojí potu, slz, déšť promočený.

Použití řasenky: první složka řasa na kořenech řas, svorka řas a lehce obrácenou, pobyt na dvě minuty, řas kulma a přesuňte se do špičky řas každých 5 mm, upínací řas, pobyt po dobu dvou minut. dokud řasy tip, malované řasy, řasy kartáč souběžně s očima, začněte z vnitřní strany horního víčka, jedno a potažené řasy, maloval pod řasy, řasy kartáč paralelně s nosem, štětcem špičky root pod vrstvou řas.Vnější roh maloval některé více, takže si můžete udělat oči vypadat větší. Řasy, jeden musí být samostatný a nemůže držet pohromadě. Řasy se lepí k sobě, je těžké vidět, pokud se budete držet spolu, můžete použít kartáč řasa čistit je otevřený.

廣告

一個回應

 1. Jak používat umělé řasy?

  Pokud se řasy jsou tenké, můžete použít metodu vkládání falešných řas, aby řasy vypadají silná.

  Vyberte si správnou barvu je velmi vhodný pro asijské ženy barva je tmavě hnědé nebo černé, tak to falešné řasy vlastní řasy, prolínají se vypadat přirozeně.

  Ořezávání falešné řasy si koupili falešné řasy příliš krásné, velmi přirozené, a neměl by být připojen k neporušené, je třeba správné prořezávání se provádí. Trim, dvě oči, musí být falešné řasy odstíny hustoty konzistentní. A falešné řasy mohou být také snížit na polovinu, zveřejněny na stránkách doufá, že posílení, jako k vnějšímu koutku očního víčka centrálních. Pokud chcete, aby se obě oči podívat blíže na lince vyslaný mimo; Pokud chcete zobrazit pouze některé z vnějšího rohu pasty pro některé.

  Potažené s trochou lepidla vložit umělé řasy, umělé řasy, The Edge, a to díky snadno spadnout na obou koncích, by měla být dávka o něco více lepidlo nebude držet falešných řas. Pak potažené vrstvou řas lepidla podél řas. Lepidlo Pro suché přilnavost nejsilnější, asi 5 sekund, dokud lepidlo plastové rychleschnoucí, dát umělé řasy zatáček změkčit. Pak oči tvář do zrcadla, nastavení úhlu dobrých falešných řas, jemně podél řasy root na umělé řasy. Ručně asi 10 sekund, skutečné a falešné řasy, aby směs úplně. Pokud lepidlo potažené množství falešných řas přirozeně kombinovat s reálnými řas. To ukazuje, že ne méně lepidlo žádné řasy podle řasy pryč. V tomto okamžiku můžete použít párátko k vyzvednutí na malém lepidlem aplikaci do oka, a pak opatrně stiskněte a podržte řas, řasa se lepidlo suché opravit. Je pozoruhodné, že v kombinaci s nejsilnějším lepidlem Pro suchou na kůži je transparentní, s dobrými výsledky. Pokud je lepidlo suché, když vyvěšena, falešné řasy lepidlo není tak silná, že se bude prohýbat. A pak několikrát opakovat, bude lepidlo se bledý a musel použít oční linky změnit kryt.

  Upravené falešné řasy na očních víček vložit falešné řasy, pod řasami by maloval řasy olej s cílem získat horní a dolní koordinovány. Nebo oční linky jemně vedle víčka k tomu velmi zřejmý řas, jako stínu řas. Lze také použít oční linky, tužka na oči malované ručně a pak kvetoucí otevřené.

  Údržba umělé řasy, umělé řasy tenká jemná, velmi křehké, takže buďte obzvláště opatrní při používání. Vyjměte z krabice, nemůže být nucen na její straně jeho mrtvý tah, že ve směru z řas s prsty opatrně vyjmout, odlepit od oční víčka, a drží falešné řasy z High Noon, “shabu" strhnout najednou, akce jednoduše agilní, a vyhnout vybourání táhne dvacet tři kořenové vlasy. Použité falešné řasy zcela odstranit lepidlo z výše uvedených, elegantně zapracovány do krabice. Všimněte si, že oční stíny pudr, řasenka ropy se drží falešné řasy, jinak se zašpiní, zničení falešných řas.

  你必須知道的幾個最佳!

   最佳肉
   
   食鵝、鴨脂肪雖不少於畜肉類,但其化學結構因接近橄欖油,不僅無害且有益於心臟。雞肉為「蛋白質的最佳來源」。此外,兔肉具有美容減肥的功效。
   
   最佳湯
   
   食雞湯除向人體提供大量的優質養分外,當人因血壓低而無精打采或精神抑鬱時,雞湯還可使疲勞感與壞情緒一掃而光。另外,雞湯特別是母雞湯還有防治感冒與支氣管炎的作用。
   
   最佳護腦食物
   
   有菠菜、韭菜、南瓜、蔥、椰菜、菜椒、番茄、胡蘿蔔、小青菜、蒜苗、芹菜,以及核桃、花生、開心果、腰果、松子、杏仁、大豆等乾果類食品。
   
   最佳糾酸食物
   
   海帶享有「鹼性食物之冠」的美稱,故每週應吃3-4次海帶,才可保持血液的正常鹼度而防病強體。
   
   最佳零食
   
   話梅、葡萄乾等零食不僅富含多種維生素和微量元素,而且其鮮味與營養能長期保存,熱量也較低。

  http://fragrances.blog.hexun.com/

迴響已關閉。

%d 位部落客按了讚: