Jak se oční stíny?

 1. 碧兒泉 活泉柔膚護妍凝霜美容品
 2. 碧兒泉 身體乳美容品
 3. 碧兒泉 身體防曬霜美容品
 4. 蘭蔻 低油質粉霜美容品
 5. 蘭蔻 完美保濕乳美容品
 6. 蘭蔻 防曬防皺保養乳液美容品
 7. 蘭蔻 俏顏緊實精華液美容品
 8. 香奈爾 亮光鬆粉美容品
 9. 香奈爾 亮光粉餅美容品
 10. 香奈爾 泡沫潔膚乳美容品

Jak se oční stíny?

Oči, nejlépe ukazuje muže ducha a šarm, takže oko make-up je velmi důležitou součástí líčení. Používat oční kosmetiku, tzv. oční stíny.

Oční stíny mohou být rozděleny do stínu barvy, světlé barvy přízvuk tři druhy. Stín barva je konvergence barvy, maloval v naději, že místo konkávní nebo být zastíněné místo je úzká, tato barva je obecně tmavě šedá, tmavě hnědá, světlé barvy, zvýraznit barvy, malované v naději, že se zdá být vysoká, je široké místo. obecně je bílá světlé barvy, včetně béžové, šedé, bílé a růžové perlové, přízvuk barva může mít jakoukoliv barvu, jeho skutečné poslání je jasně vyjádřit, přitáhnout pozornost lidí. Volba barvy přízvuk, aby zvážila své vlastní kostýmy a lesky na rty koordinovat s nimi. Například, modrá, hnědá a šedá, často dává fialová zdálo jemná, elegantní, růžová můžete přidat okouzlující půvab, fialová dává sofistikovaný kouzlo, zelené lidé mají pocit, krásné a elegantní, svěží pocit , metalické barvy použité na jevišti.

Oční stíny je hlavním symbolem make-up, hlavní část rozdílu mezi make-up typu. Úprava a namáhané oči povislá struktura, upravit mezery v obličeji, upravit ve tvaru oka oční stíny šmouhy. Mohou být vyjádřeny v make-up vlastnosti, aby oči vypadají okouzlující. Oční stíny by měly věnovat pozornost následujícímu: oční stíny barvu a typ make-up, oblečení barvy koordinaci, oční stíny, skvrny tvaru souladu s oka-demand, měkký přechod barev, multi-barevné oční stíny s bohatou, ale ne slabý déšť.

Metoda se obvykle oční stíny oční stíny Existují dva způsoby: jedním je tří-dimenzionální rozkvetlé, úroveň kvete. Trojrozměrný obraz kvetoucí kvetoucí skica metoda, v pohodě, nebo vágní, aby se objekt vrací pocit barvy aplikované na vnější rohu horního víčka, uvnitř oka, obočí a oční deprese, pod vnějším koutkem očních víček a dalších částí Jasné barvy použité na čele pod uprostřed stínu očí barvy pleti s jasným kvete sblížit přirozeně a přiměřeně světlé a tmavé přechod; horizontální kvetoucí, první základní barva aplikuje na horní víčka, jako je světle hnědé, světle růžová, atd. , pak tmavé oční stíny podél řas nátěru kořenů a kvetoucí, více barvy použít do více světla, a to od kořenů řas, barvy z hloubky do mělké sklonu a čelo jasný, barevný přechod by měl být měkký a přirozený.

廣告

一個回應

 1. Správné používání rouge?

  Rouge na lícních make-up kosmetické kosmetiky. Rouge barva, používá-li se postarat o barvě oční stíny a rty, červené, takže celková koordinace. Barva Rouge: přírodní barva, růžová barva, růžová linka, pomeranče, hnědá, Ming barva.

  Přirozená barva je podobná Ruddyho barvy obličeje přírodní, chemické složení nebo přírodní barva k dispozici, aby mohl prokázat, zdravou pleť, rouge. Hlavní barva šedá červená, světle hnědá červená, světle vermilion, světle červená, a tak dále.

  Hlavní barva růžové barvy, růžová, světle růžová, a barvy pleti, oblečení s použitím, kůže se zdá být jemná a krásná, dává mladý, krásný pocit.

  Hlavní barva růže, odbor červené světlo růže, růže hluboká červená, tmavě růžové, fialové a červené. Vhodné pro dekorativní červenou, nebo na make-up, formální charakter make-up, ozdobné make-up, tanec make-up. Pro výkon zralé ženské krásy a elegance elegantní, dobré výsledky.

  Orange Katedra oranžové a oranžové. Odstraňte roli kůže tupou, může zvýšit pocit transparentnosti na kůži.

  Hnědá světle hnědá, červená půda, tmavě hnědá, červenohnědá a tak dále. Změnil tvář, známá také jako barvu stínu rouge.

  Se barva žlutá, bílá, masové barvy, také známý jako Ming-color rouge. Jeho úkolem je zředit s použitím rouge, rouge a stín barev, aby se posílila trojrozměrné části tváře.

  Rouge na tváře a kontury modifikace, může hledat růžový pohled zdravé a vhodné úpravy kontury obličeje. Použití barvy by mělo být světlé a jemné, protože výzdoba roli. Jiný typ make-upu se liší podle vlastností: Japonský makeup Rouge Barva je světle hnědá, načervenalá hnědá, růžová, večerní make-up rouge růžovou barvu červenou, červený západ slunce, korálově červená, třešňově červené, běžně používané v svatební make-up Barva Rouge je třešňově červené, růžové, korálově červená, červená růže, západ slunce červené, moderní makeup používá rouge barva je fialová, hnědá, oranžová, červená, třešňově červené, korálově červená, červená růže.

  Obecně platí, že výběr rouge rozhodnout, podle věku, barvy, a při společenských příležitostech. V obecné, bílé tváři, to je nejlepší zničit červené růže rouge, čelí černé lidi, to je nejlepší vymazat šarlatový rouge, tvář nažloutlé, nejlépe růže nebo korálově červené rouge, transparentní světle rouge Krém pro mladé ženy, práce, můžete si otřete rouge přírodních systémů.

  易拉罐飲料含鋁較高

   飲料包裝多種多樣,有紙包裝、瓶裝、易拉罐、袋裝等。據科研人員對22種飲料的調查發現,易拉罐飲料中鋁含量較高,比瓶裝飲料高3—6倍,如果貪飲,不加節制,勢必造成鋁攝入量過多,對身體產生危害。
   
   
   
   科學家經過多年研究發現,鋁被人體吸收後,在人體的腦、心、肝、腎等器官內沉積,且排泄緩慢,有「只進不出」的趨勢,對各臟器功能特別是腦組織和免疫功能會造成很大傷害。世界衛生組織於1989年正式將鋁確定為食品污染物而加以控制,提出成年人每天允許攝鋁量為60毫克。 
   

   
   為什麼易拉罐飲料中鋁含量高呢?眾所周知,易拉罐以鋁合金作材料,其內壁塗有一些有機塗料,使鋁合金和飲料隔離。在加工過程中,難免有的地方保護性塗料沒塗上,或塗得過薄,以致使罐內壁鋁合金與飲料接觸。久而久之,鋁元素逐漸溶化其中,特別是罐中裝有帶酸性或鹼性飲料時危害更大。可見,易拉罐飲料不宜常飲、多飲,特別是生長髮育旺盛的兒童和排泄功能較差的老人,更是少飲為妙。

  http://cosmetics.ycool.com/

迴響已關閉。

%d 位部落客按了讚: