Parfémy použití zbytkových

Parfémy použití zbytkových

Tip: osobní kontakt

Parfémy přímý kontakt s kůží,
Tělesné teplo bude vůně plná transpirace, atraktivnější.

Tip druhý: malé množství více

Jednotná a slabé aroma, přinesl Ruoyouruowu mlhavý krásu, uši, v loketní jamce uvnitř kolena je dobrý v používání kadidla.

Tip, poslouchat Hong jazyce

Parfémy jazyk a charakter, každý parfém má svou vlastní jedinečnou chuť. “Jed" je broskev parfémy, sexy, okouzlující, a rozmanité, okouzlující, “Duna" je svěží přírodní vůně zeleně, vyfukování dech života, jako např. země u modrého moře a nebe; “opium" je klasický neutrální aroma, nastavit muže chytrý, vyzrálý zdarma a snadno a ženská vůně v jednom, tiše vyzařuje láska nikdy nevyblednou.

Tip čtyři: podle časových změn

Množství parfému ve spojení s sezónní. Na krásného dne, parfém než dnů nízké teploty, husté nebo vlhké deštivé dny, parfém, než trvalé konvergence. Kromě toho, na jaře je vhodnější, aby utišil průchod nějaké chuti, v létě je nejlépe použít světlo a osvěžující chuť Chief, zima může být vybrán pro zahřátí, silný parfém.

Tip č. 5: splnění životního prostředí

Jako je móda, parfémy hrát Hongyuntuoyue účinek, a tak různá prostředí je třeba použít jiný parfém. Práce s parfémem by měla být lehká a elegantní, může večeři nebo večírek si vybrat silný parfém. Flakony musí nést jasné způsobeno malou, pokovování, rtěnky a parfémy lahví vhodných pro krásnou a elegantní módy, křišťálově čisté sklo, vhodné pro běžné nošení.

Tip: sladké se snem

Parfémy vůně, jako je stejné klidu a uklidnit ducha roli růže, pomerančový květ, levandule, jasmín, atd. jsou vynikající hypnotický účinek rostliny jako hlavní surovina pro výrobu parfémů, kapající tři kapky v horní části nohou a zápěstí nebo uši a pak jít spát, aby vaše sny více sladká.

廣告

一個回應

 1. Jak používat parfém?

  Parfém by měl být posypán na jaké části podle jejich potřeb, preferencí a vlastností. Obecně by měly být posypané parfémy v bití tepny, jako je například tepny krku, ušní tepny, srdce, velké ochromit a podpaží, a zápěstí, atd., mohou využít tepny pulsace, přírodní aroma vyjde. V dolní části těla, jako jsou parfémy, aroma od zdola nahoru nestálé a náchylné k účinkům slunečního záření. Někteří lidé rádi posypeme parfém na kapesník, sukně sliznice, mohou získat stejnou roli. Dávat pozor na následující: použití parfémů a parfémů není sypaná na citlivá na slunce exponovaných částí, jako jsou tváře, je to proto, vůně koření v některých éterickým olejem získaným z přírodních rostlin, některé z těchto éterickým olejem s obsahem manžela kumarin složky furany s UVA v slunci fotochemická reakce, což vede tváří v tvář zánětu nebo špinění skvrny nepotí snadno, je místo parfému vůni vytvořené ve vůni potu smíšeného ne nepříjemný, peněženky, boty a jiné kožené výrobky, parfémy, vůně obsahuje alkohol bude kožešina ztratila její přírodní lesk, dva kožené chuť lehce v rozporu s vůní, Nestříkejte parfém na perel, zlaté šperky, protože to bude mít vliv na její lesk.

  六類人不適宜飲用啤酒

   啤酒畢竟是含酒精的低度酒,不同於果汁飲料,不宜用於解渴。尤其是以下幾種人,更不要隨意飲啤酒。
   
   劇烈運動者保持血液的弱鹼性是人體健康之本。劇烈運動後血液中乳酸大量堆積,啤酒是酸性食物,大量飲用可增加血液的酸度,不利於疲勞恢復。
   
   慢性胃炎者啤酒入胃,可使胃壁減少分泌能保護胃黏膜的前列腺素E2,造成胃黏膜損害,引起食慾減退,上腹脹滿,加重胃炎症狀。啤酒對萎縮性胃炎患者尤為不宜。
   
   潰瘍病患者啤酒中含大量二氧化碳,可使胃酸增加,不利於潰瘍病康復。
   
   痛風病人啤酒中含有大量嘌呤、核酸,通過代謝可轉變為尿酸,故飲啤酒後血液中尿酸明顯增高,可誘發痛風性關節炎。
   
   糖尿病患者啤酒熱量高,會干擾糖尿病人的總熱量控制;對注射胰島素或服用磺尿類降糖藥的患者而言,飲酒後有出現低血糖反應的危險。
   
   心功能不佳患者飲啤酒會增加心臟負擔,使心臟組織出現脂肪細胞,引起心肌肥厚,可加重心力衰竭。

  http://blog.ifeng.com/2193333.html

迴響已關閉。

%d 位部落客按了讚: