Jak používat make-up, aby odrážela osobnost?

Jak používat make-up, aby odrážela osobnost?

V prvé řadě je jemné a delikátní make-up metoda, jak zhubnout a štíhlé, přírodní vzhled choulostivá dělat kůže bílá, aby se zabránilo slunce, používání kosmetiky bělení účinkem, kosmetické barvy, aby byly konzistentní, jako rouge, rtěnky, lak na nehty barvy musí být v souladu se správně. Výběr v pohodě, v pohodě, racionální, klidná emocionální. Tímto způsobem, elegantní, jemná povaha se projevuje.

Profesionální ženy barva make-up metoda by měla být mírná, můžete použít neutrální barvu, to je zajímavé, drobné změny. K dispozici pro jejich důrazem na celý obličej, bez pocitu, plovoucí světla. Řádky by měly být stručné, obočí, víčka, tváře červené rty, linky, musí být čistý, stručné, oblouk střední, bez tučné, žádné podstatné kvete. Nebe plné výši, pokud Čelo je široké, nezahrnují se rány, by měla být srst čistá, nežádoucího ochlupení, je pohyblivý. Je-li čelo je úzká, může odstranit nežádoucí chloupky, nebo lakovaná bílá, krémová nadace, tak zvětšuje.

Nádherný ženský make-up metoda používat elegantní linie. Snažte na oční linky a kontury rtů, očí a rtů, plynulé linie a elegantní, to bude mít zvláštní kouzlo. Významné silné rty, silné rty, skutečné samo o sobě je velmi atraktivní, dále zdůrazněno, obrácenou ústa, rty a horské kolo křivky ještě více nádherná. Jasné a výrazné použití barev, například, měl na sobě jasně červené rty, bílá pleť, černé řasy, doprovázen Mei Guizi, nebo jasně červené, světlé barvy, tím lépe.

Živý make-up Francie tvář dokola obličej je rád, oči, rty se musí zdát zaoblené. Barva, jemná, růžová pleť, jemná, něžná, a proto, make-up barvy na zahřátí. Oblečení by měl také zvolit měkké barvy. Barva bílá a něžný, dávat pozor na slunce, a pokrytý bělavým nadace krém, lak na nějakém světle růžové rouge, čelí šťavnaté okouzlující, ústa popsat curling se v ústech pod napsat, bezstarostný, měli byste ústa, rty popis Zdá se, že obsahuje úsměv. Hory okraj by měl být sestaven kolem křivky.

Klasická krása make-up metoda, aby se zabránilo slunce, udržovat jemnou bílou pleť. Proveďte vlasy na černo, se zdůrazňuje, že důležitým faktorem pro klasické krásy. Chcete-li zabránit suché vlasy, bifurkace a výběr vlasů může také ukázat vlasy lesklé vlasy, jako jsou rovné vlasy, krátké vlasy, copánky. Zkontrolujte, obočí a hladké křivky, obočí byla hladká, plynulá linie, aniž by Meishan příslušné barvy k černé nebo šedé.

Hrubý štiplavý make-up metoda pro vydělávání, hnědo-černé kůže bude vydávat silný, divoký kouzlo. Trpělivě vhodné opalování nebo pomocí anti-sun krém základ, což je minimální podmínky se objeví hrubé. Černá tužka na oči, černé řasenky oči Miaocheng černé oči pevně. K popisu černé obočí, velkorysý způsob, trochu rozptýlení široký kartáč obočí, upravené obočí zdají drsné. Popsat velké ret, aby plně využily rtů, světle hnědá nebo světle šedé lesklé šaty červené rty a plná, je živé, energické.

http://www.perfume.com.tw/

廣告

一個回應

 1. Lip make-up?

  Lip make-up ukázat ženskou úpravu primárního obsahu, make-up rtů pochopit následující body: zvolené rtu, maloval rtu obrys určit barvu rtěnky, naneste rtěnku uvnitř rtů obrysu.

  Zvolený rty Lip přímo ovlivňují tvář, účinek make-up hraje velkou roli.

  Malované na rty kontura rtů se volí podle charakteristik rty, určit kontury rtů make-up, pak příznakem je s tužkou nebo rtěnkou rty špičkou. Popis když rty otevřené, označené body na rty, balzámy rtu Hill Valley umístění, v souvislosti s elegantními křivkami nahoru. Zleva doprava, shora dolů, nakreslete obrys rtů mimo. Obrys rtů by měly usilovat o dosažení přirozené, by měl pero síly musí být hladké a jednotné. Lip malby: v rámci popisované metody jsou vrstevnice maloval v původním rtu trochu uvnitř, vhodný pro velké rty a silné rty, mimo popisované metody, mírně boční popis obrysu rtů, ret se baculatá vhodná pro tenké a malé rty, lineární metoda, v souladu s rty kontury nakreslit rovnou čáru s ostrým úhlem, vhodné pro rty na rty střední velikosti, 1/3 ze rtů Francie, ret byl Yamagata, hluboké vzestupy a pády, což emocionální zkušenost, 1/2 ret Francie, nejvyšší bod horního rtu Yamagata jen v ústech a osa střední výšky stejné tloušťky a odpovídající postavení dolní ret obrysu horního a dolního rtu symetrie, je populární ret, / 3 způsob rtu, horní ret Yamagata vrchol centrem rty k ústům 2/3 místa, což dává pocit široká a krásná.

  Určit bohatství barev rtěnky rtěnky, různé barvy rtěnky mohou dosáhnout různých make-up barvy. Rtěnka ve stejné barvě, různé odstíny odstínem, bude produkovat mnoho změn v různých odstínech make-up efektem bude jinak. Rtěnka barva: červeno hnědé, barva je jednoduché, pro starší ženy a make-up pánské, make-up barvy vypadají jednoduché a stabilní, oranžové barvy se objeví teplý, plný mladické vitality, platí pro bohatou chuť ženské mládeže tak, aby make-up barvy vypadají a nespoutané nadšení, půvabné růžové barvy, měkké, lehké, přírodní, mladé dívky, bledá pleť svěží a jemné líčení barvy vypadají, červené růže, elegantní barvy, světlé, okouzlující a vyzrálé, aby se make-up Barvy vypadají oslňující, širší uplatnění, červené fazole červená barva jemná, elegantní, jednoduché, přírodní, make-up barvy vypadají měkké, se vztahují na zralejších žen. Make-up, rtěnka by použití barvy být koordinován s make-up barvy pleti, oční stíny, barvy, osobnosti a temperamentu.

  Smaže barvy rtěnky rtěnky vybrán v rámci kontury, pokud se používají, kapesním zrcátkem v jedné ruce a rtěnku rovnoměrně podél rtů a vertikálních linek na obraze. Lip centrální barva je málo světla mohou produkovat plný účinek. Nakonec klepněte na rty s tkání, bude absorbovat příliš mnoho oleje. S cílem zvýšit pocit transparentnosti rtu, lehce potažené perla rtěnku, když maloval vhodný nátěr, a dokonce otřete přední centrální světlo na trati.

  http://www.elady.tw/bags/

迴響已關閉。

%d 位部落客按了讚: