“Lokály" sexuální pokušení

 

“Lokály" sexuální pokušení

Každý subjekt má svůj vlastní vlastní fyziologické vůni tyto pachy často obtížných být jeho vlastní vůně, jen vedle talentu může cítit. Vzhledem k různé životní prostředí, odborné povahy, pracovních podmínek, to vlastní fyziologické dýchání, často zahraniční zápach zastínil Samozřejmě, mohou být tyto cizí pach být odstraněny omytím, a obnovit tělo původně atmosféru.Dívka zasazené do náruče mužů, často muži myslí, že snaha o pocitu bezpečí, ve skutečnosti, pocity mužů v druhu “mužskosti" je důležitým faktorem.

Pro čichu, obecně, více žen než mužů jsou více citliví na, a ženské tělo vlastní fyziologické zápach, také silné, než muži, jejich síla měnit se změnami menstruačního cyklu. Jsme se často setkávají na procházku v noci, mladá dívka spěch z boku chůze, hlava se vrhl jeden opojnou vůni, tak uvolněná a šťastná, budete se cítit nepopsatelná. Tento pocit milenec, který se stane sexuální radost a potěšení, které není pochyb o tom, láska má určitou roli v podpoře.Mladý muž popsal takový pocit: “černá alej v ne pouličních lamp, člověk z mé strany spěchal, ale mám pocit, že nevidím její (jeho) tvář, já nevím, je muž nebo žena?jediná žena k teplé a aromatické, to je pro mě velká radost, tak, v mé mysli okamžitě vynoří z krásné dívky obraz a myšlenka na non-částí … “, můžeme vidět, čich jak silná touha může být probuzen.

Nicméně, bude zápach stát překážkami k lásce, ale také vážně ovlivnit kvalitu manželského sexuálního života, nebo dokonce potlačit libido produkty.

Různé časy, různé rasy, různé osoby pro preferenci tělesného pachu byl jiný. Někteří lidé mají rádi elegantní, světle, byl zkreslen směrem k bohaté, silné, a dokonce i někteří lidé, jako tělesný pach, a tak získat sexuální uspokojení z čichových některých učenců zvaných čichový Love. Evropští a američtí muži a ženy dnes pursuit lidského tělesného pachu než podobné, ale intenzivnější pižma, si myslí, že tento zápach plnou povahu složek, které jim umožní sexuální touhy značně zvýšené.

http://www.wretch.cc/blog/lungjyi

廣告

一個回應

  1. Sexuální uspokojení, podobné cíle

    To zjistil, že mnoho zvířat, hmyz spoléhají na zvláštní vůni přilákat opačné pohlaví a nastavte páření. Musk, civet slavné koření, téměř všechny romantické Hong Xin, musí chtíč vlnící parfémy mají přísady. Obě koření byly převzaty z jelena pižma a cibetky, jejich hlavní úlohou je přilákat ženy kamarády. Moderní bionika použít speciální vůně přitahuje metodu k zachycení a zabít mnoho škodlivého hmyzu, a také dosáhl potěšující výsledky, biologové studují na rovnost zápachu v ascendentu. Pokud se dny bez koupání v horkém letním dni, pach lidského těla je vždy nepříjemná, a dokonce může být řekl, aby kolem většiny lidí, včetně osob samostatně výdělečně nudit. Ale lidská biologickým jevem, existuje také, když se dva milenci dvořit podobné cíle. Podívejte se kolem sebe najde mnoho lidí pocení, zpocený a intenzivní, ji nebo ona nonšalantně pevně zasazené společně, někteří dokonce lačně sání vůni, která kromě psychické a emocionální Harmony Kromě čistě biologických faktorů hrají také nádherný roli.Nejnovější výzkumy ukazují, že lidské tělo má různé zvláštní vůně, a že vůně v různých situacích a scénářů změny.Láska muže a ženy bude velmi loajální k čichání této konkrétní vůni, a voní osvěžující, jiskření nekonečnou něhu, budou snadno rozlišit mnoho zápach jejich vlastní, speciální, exkluzivní, jiné stanovisko “vůně" zápach. Sexuální uspokojení, sexuální chutě a temperament je esoterický. Oba manželé k udržení dobrého zdraví, vytvořit více nepříjemný zápach atmosféru, ve svém vlastním jedinečném tělesného pachu na vyšší úrovni života je nepochybně příjemným zážitkem.

    http://blog.yahoo.com/cosmetics.wholesale

發表迴響

在下方填入你的資料或按右方圖示以社群網站登入:

WordPress.com 標誌

您的留言將使用 WordPress.com 帳號。 登出 /  變更 )

Google photo

您的留言將使用 Google 帳號。 登出 /  變更 )

Twitter picture

您的留言將使用 Twitter 帳號。 登出 /  變更 )

Facebook照片

您的留言將使用 Facebook 帳號。 登出 /  變更 )

連結到 %s

%d 位部落客按了讚: